Патот Велес – Градско од утре затворен за сообраќај од 08:00 – 18:00 часот

Делницата Велес – Градско утре, в петок, сабота и понеделник ќе биде затворена за сообраќај од 08:00 – 18:00 часот, известува АМСМ.

Патот ќе биде затворен поради асфалтирање.

13.09.2023 - 21:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега