Пандов: Доаѓам со багеров да ја „рушам“ Владата

Претседателот на патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Пандов на социјалните мрежи објави фотографија на која е качен на голем багер.

„ Ќурко пошто гледам не се разбираш од збор, денес ти доаѓам со багеров да ти ја бутнам владата предавничка!“ – напиша тој

05.07.2022 - 11:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега