Паднаа Месинџер, Инстаграм и Ватсап

Инстаграм не работи веќе некое време ширумс ветот, а корисниците пријавија различни проблеми.

И сервисите за плаќање на интернет активности се пожалија дека Инсграм не работи.

Корисниците најмногу пријавуваат дека содржината која се обидуваат да ја пратат, не се објавува и оти не можат да пристапат до основни работи, како што е „Feed“ и листата на објави.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.03.2021 - 19:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега