Падна Инстаграм, корисниците пријавуваат проблеми


Корисниците ширум светот повторно пријавуваат проблеми со Инстаграм.


Околу 14 часот и 55 минути, сајтот Down Detector забележа зголемување на бројот на пријави од корисници кои тврдат дека нивниот Инстаграм не работи.
Корисниците исто така известуваат дека ја добиваат пораката: „Нешто тргна наопаку. Има проблем и страницата не може да се вчита“.
Инстаграм сè уште не се огласил во оваа прилика.

20.03.2024 - 16:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега