Падна дилер од Тетово

 

На 04.12.2023 во 10.45 часот во СВР Тетово, на службен разговор е повикан 37-годишниот тетовец Б.Љ. кај кого била пронајдена и одземена марихуана, информираа од МВР.

По целосно расчистување и документирање на случајот против него ќе следува соодветен поднесок.

05.12.2023 - 16:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега