Охриѓанец тепал по дома - му влегла полиција

Полицијата во Охрид го приведе Г.Т. поради напад на својата сопруга и другите членови од семејството.

-Вчера во 13 часот, во СВР Охрид е пријавено дека Г.Т. во семејниот дом во охридско село физички ја нападнал неговата сопруга и агресивно се однесувал кон другите членови на семејството. Против него, ќе биде поднесена соодветна пријава, велат од МВР.

 

03.03.2024 - 13:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега