Охрид: Приведен тинејџер, си ја претепал бабата

Вчера во 10.35 часот во Охрид, полициски службеници од СВР Охрид го лишиле од слобода А.Ј.(19) од Охрид, постапувајќи по претходна пријава дека околу 10.00 часот во домот физички ја нападнал својата 67-годишна баба.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

23.06.2024 - 15:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега