„Од кого знам за тебе, постојам, само јас и мило мое„- Манекенката Димитриевска славеше со синот(ФОТО)

Синот манекенката Кристина Димитриевска и Даниел Кајмакоски вчера славеше роденден, а таа гордаа мајка сподели неколку фотографи.

„Од кого знам за тебе, постојам ... само јас и мило мое. Од првиот момент, па засекогаш!“ напиша таа на фотографијата на која позира заедно со својот син.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MISS BALKAN 2019 (@kristina.dimitry)

Облечена во бел фустан со пердуви Димитриевска изгледаше совршено, како бел лебед!

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MISS BALKAN 2019 (@kristina.dimitry)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2021 - 14:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега