Од Детско село исчезнала 17-годишна девојка, полицијата презема мерки за нејзино пронаоѓање

 

Вчера во 19.30 часот во Полициската станица Гази Баба, од СОС Детско село било пријавено дека од установата се оддалечила 17-годишната Р.И., извести МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 
06.09.2023 - 17:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега