Нови дојави за бомби во повеќе училишта во Белград

Неколку училишта и некои институции во Белград добија дојава за поставена бомба утринава.

Полицијата е на тие локации и е во процес на проверка на тврдењата за поставени бомби.

08.12.2023 - 11:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа