Нов случај на семејно насилство во Скопје: Маж си ја претепал сопругата

На 12.09.2023 во 23.40 часот на подрачјето на Центар, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Б.К.(35) од Скопје, затоа што во домот физички ја нападнал неговата 34 - годишна сопруга.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

13.09.2023 - 17:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега