Нормализиран сообраќајот на регионалниот пат Битола – Демир Хисар

Сообраќајот на регионалниот пат Битола – Демир Хисар е нормализиран, информираат од АМСМ. 

Поради сообраќајна незгода од 17:20 часот денеска беше во прекин сообраќајот на регионалниот пат Битола – Демир Хисар, кај м.в. Бели мост. 

21.03.2023 - 20:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега