Нормализиран сообраќајот на патот Неготино-Кавадарци

 

АМСМ со ново соопштение ги известува возачите.

Од 12:30 часот на регионалниот пат Неготино – Кавадарци, сообраќајот е нормализиран.

Сообраќајот беше во прекин поради собир на лозарите од тој регион.

 
15.05.2022 - 13:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега