Нормализиран сообраќајот на патот Берово - Струмица

Сообраќајот на патниот правец Берово - Струмица е повторно нормализиран, информираат од АМСМ.

Претходно, оттаму беше соопштено дека поради сообраќајна незгода, патот беше затворен за сообраќај во двата правца од 16:20 часот.

20.06.2024 - 20:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега