Нормализиран сообраќајот кај Стража

Нормализиран е сообраќајот на патниот правец Кичево – Гостивар, кој беше во прекин поради сообраќајна незгода.- соопштија од АМСМ.

„Сообраќајот на патниот правец Стража – Гостивар, кој беше во прекин поради сообраќајна незгода, е нормализиран."-стои во соопштението.

 

02.02.2023 - 10:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега