ВИДЕО: Погледнете го најновиот спот на Слаткаристика

 

Вчеравечер на Јутјуб каналот на Слаткаристика беше публикуван официјалниот видео-запис за песната „Дими џам“ во која што покрај Слаткар учество имаат и кумановскиот рапер Тајзи, како и легендарниот виртуоз на саксофон, Ферус Мустафов.

Видео спотот е со потпис на Иноватива груп, а Ваше е само да уживате во звуците, римите и видеото.

27.06.2014 - 13:03
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега