ВИДЕО: Го најде вибраторот на мајка си па.... - ова мора да го видите

 

Ова видео кое се појави на Јутјуб стана вистински хит. Се работи за дечиња кои ги дофатија вибраторите на своите мајка, што секако беше премногу непријатно. Погледнете го видеото и се ќе ви стане јасно...

27.06.2014 - 12:06
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега