Српски пејач за влакно и побегна на смртта

 

Познатиот пејач Драган Којиќ Кеба и неговата колешка Рада Шариќ за влакно и побегнаа на смртта.  По големото невреме кое го погоди Белград, само неколку минути откако си го паркирале својот автомобил, врз него паднала фасада од зграда.

Екипата на српскиот Курир се најде на лице место и направи фотографии.

 

 

27.06.2014 - 10:58
Фото: 
курир.рс
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега