ФОТО: Во која српска старлета се заљуби Антонио Бандерас

 

Српската старлета Станија Добројевиќ стана позната ширум светот, откако ја забележа и Антонио Бандерас. 

Веројатно се работи за лажен профил, но стана хит на социјалните мрежи.

 

27.06.2014 - 10:30
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега