Верижен судир пред студентскиот „Гоце Делчев“

 

Сообраќајна несреќа предмалку се случила во близина на студентскиот дом Гоце Делчев. Три возила  со скопски, кичевски и кумановски регистерски таблички се судриле околу 16 часот и 10 минути.

Според досегашните информации причинета е само материјална штета. 

26.06.2014 - 16:49
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега