Ужасно: Си ја силувал двегодишната внука

Хорор го потресе Ниш. Дедо си ја силувал двегодишната внука.

Според податоците на српскиот Ало, се работи за 60-годишниот М.М. кој е осуден на 10 години затвор бидејќи од јуни до август минатата година ја силувалвнуката, а за грозоморниот настан се открило откако детето почнало да дава знаци на траума. Кога детето било однесено на лекар и му биле извршени прегледи, се открило дека било силувано.

Овој хорор ја потресе цела Србија.

25.06.2014 - 09:42
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега