ФОТО: Фан на Јелена Карлеуша се пошегувал со Цеца

Контровезрната пејачка Јелена Карлеуша повотно на социјалните мрежи објавуфа фотиографии од свои фанови. 

Овој пат ЈК на својот Фејсбук споделила фотографија каде нејзин фан се фотографира  со Цеца, а носи маица на која пишвала “Јелена Карлеуша е подобра“.

Не, не, не…Ова е врв! Така тоа го прават моите фанови – со насмевка, со храброст и со стил – напишала Карлеуша како коментар.

24.06.2014 - 15:53
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега