ВИДЕО: Град колку орев - силно невреме во Чачак

Краткотрајно, но силно невреме го погоди денеска околу 14 часот градот Чачак.  Погледнете колкав град паднал во овој град.

24.06.2014 - 15:28
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега