Маж со кеса на главата пронајден мртов во соба во хотелот Славија

Тело на непознат маж попладнево е пронајдено во хотелот Славија во центарот на Белград. Како што пишуваат српските медиуми повикувајќи се на неофицијални информации, телото е пронајдено во хотелска соба, со кеса на главата. Првичните сомнежи се дека станува збор за убиство.
Полицискиот увид е во тек

20.06.2014 - 13:55
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега