ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Несреќата во која загинаа пет 18годишни момчиња

Повеќе детали за несреќата можете да прочитате тука

20.06.2014 - 12:11
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега