Проверете кои скопски улици утре ќе бидат без вода

Корисниците на вода од улиците „Бледски Договор“ и „Никола Русински“ во Карпош 3, ќе останат без водоснабдување утре од 08:30 часот, па до завршување на работите кои се однесуваат на промена на шибер на раскрсница меѓу тие улици. 

Ова денеска го соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, по известувањето добиено од ЈП Водовод и канализација.

13.06.2014 - 18:54
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега