Се роди љубов: Цеца си го фати премиерот

Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, во последните неколку месеци слободното време го поминува во друштво на црногорскиот премиер Мило Ѓукановиќ.

Како што дознава српски Курир, Цеца во последно време повеќе пати со авион патувала во Подгорица, каде домаќин и бил токму тамошниот премиер. 

Според изворот на Курир, посетите на Цеца не секогаш се поклопувале со нејзините настапи, па се поставува прашање од каква природа е нејзиниот однос со политичарот.

 

08.06.2014 - 10:45
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега