ФОТО: Упс - излезе јакиот задник од краткото бело фустанче

Познатата пејачка Јелена Карлеуша уште еднаш го покажа својот совршен задник. Погледнете колку открива ова кратко бело фустанче кое го носеше пејачката.

07.06.2014 - 13:06
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега