ФОТО: Внимавајте какви апостолки купувате

Повеќе медиуми предупредуваат дека на пазарот има кинески апостолки кои се изработени со токсични материјали кои ја ириираат кожата. Последиците се многу болни.

07.06.2014 - 11:33
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега