Жени монструми: Присилиле девојка на секс со непознати лица и ја снимале!

Окружното обвинителство во Добој, БиХ поднесе кривична пријава против две жени кои се товарат за злоставување и трговија со луѓе, соопшти локалната полиција.

Д.М. и А.Ч. кои живеат на подрачјето на Теслиќ, се товарат дека во понеделникот, на 2 јуни со употреба на физичка сила и закани присилиле полнолетна девојка да пружи сексуални услуги на непознати лица.

-Притоа направиле снимки кои потоа ги доставувале на третил лица - се наведува во соопштението.

Жените се осомничени дека и претхоно повеќе пати физички напаѓале и на други начини ја злоставувале таа девојка.

Тие се упасени пред два дена.

07.06.2014 - 00:18
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега