ВИДЕО: Е Македонијо ти си бисер балкански - ечи патриотска песна во соблекувалната

Сите ги отпишаа, а тие од Австрија се враќаат со две големи победи. Македонија во Грац двапати го совлада домаќинот, засега имаме максимален учинок во Европската лига и добар залет за понатаму. Дека и одбојкарите се во топ расположение се гледа и по атмосферата во соблекувалната по вечерашниов меч во кој по втор пат јапобедија домашната селекција на Австрија

06.06.2014 - 23:05
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега