ФОТО: Макфестовско селфи - водителите со Даниел Кајмакоски

06.06.2014 - 22:35
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега