ФОТО: Вистински хит на Балканот- Хрватскиот клуб во кој се е дозволено

Ова е најмодерниот клуб наменет за блудство и разврат, изберете ја вистинската дестинација за ова лето, Зрче и неговиот епицентар "Aquarius" познат по најлудите забави и чудното однесување.

 

 

Столовите кои се наоѓаат во базенот, убавиците кои се на секој чекор и музика до зори...одличен избор за ова лето!

06.06.2014 - 10:28
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега