Проверете дали во понеделник ќе останете без струја

         

  Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, ги известува граѓаните  дека заради технички зафати во електро-системот во понеделник без електрична енергија од 09 до 13 часот ќе останат корисниците од  дел од селото Љубош, поточно улиците  со број: 4, 5 и 7 во општина Студеничани.

 

 

       

05.06.2014 - 14:06
Фото: 
денешен
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега