Ужас: Му забила нож во градите на својот сопруг па го докрајчила со метална шипка

Со нож го бодела својот сопруг, а потоа го докрајчила удирајќи го со метална шипка по главата. Незапаметен злочин пренесуваат спркисте медиуми. Жена од Стари Костолац, во близина на Пожаревац во Србија најпрво му забила нож во градите на својот сопруг а потоа го убила удираји го со метална шипка по главата.

Полицијата веднаш излегла на терен. Увидот се уште е во тек

05.06.2014 - 10:47
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега