Скопјани, проверете дали утре ќе останете без електрична енергија

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, ги известува граѓаните дека утре без напојување со електрична енергија ќе останат:

·         

во време од 09:00 до 15:00 часот корисниците од с. Грчец, улици 1, 2, 3, 4 и 5. ( општина Сарај )

·         

во време од 09:00 до 15:30 часот корисниците од с. Трубарево ул. 22 и околните улици. ( општина Гази Баба )

·         

во време од 10:00 до 12:00 часот корисниците од дел од ул. Љубин. ( општина Ѓорче Петров ).

 

 

04.06.2014 - 16:02
Фото: 
региони
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега