ВИДЕО: Трогателна разделба со најдобриот пријател- видео кое го расплака целиот Балкан

Еден човек од селото Топчиќ, во Босна и Херцеговина по поплавата се вратил во својот дом и таму го дочекала ужасна сцена, го видел беживотното тело на своето куче кое не успеало да се спаси од поплавите.

Ова видео го распала целиот Балкан.

23.05.2014 - 13:37
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега