Автомобил со две мртви тела пронајден во одводен канал

Возилото превртено на покривот, со две мртви тела беше пронајдено во одводниот канал во Озаљ, на врвот Покупље, соопшти полицијата.

 

Телата се пронајдени откако возилото било извлечено од вода, а во тек е полициската истрага која треба да ја утврди причината за несреќата и идентитетот на жртвите.

23.05.2014 - 10:20
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега