Двајца повредни во пукотници пред зградата на Владата во Нови Сад

Вечерва пред зградата на Покраинската влада во Нови Сад дошло до пукање, дознава Блиц.

Во пукањето, има најмалку двајца ранети.

Засега нема повеќе информации.

22.05.2014 - 22:18
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега