ФОТО: Белешка за паркинг која го насмеа целиот Балкан

Белешка за паркинг која го насмеа целиот Балкан. Една девојка напишала оригинално писмо и го оставила на својот автомобил

- „Нема да платам паркинг, пратив СМС на 1003. Ако сакаш, пиши ми казна“

Полицаецот сепак и пишал белешка , но наместо износ, на ливчето напишал „Секоја чест“.

 

 

22.05.2014 - 18:07
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега