ФОТО: Додека Србија се дави во поплави претседателот Николиќ со пече ракија

Додека цела Србија се дави, претседателот Томислав Николиќ си печел ракија во Бајчетини, пренесува српски Блиц.

Но ова Николиќ сакал да го сокрие од јавноста.

 -Во саботата  уште  наутро вареше  ракија а во неделата имало посебна прослава  бидејќи имал  посебни гости-  и си се држел човекот до традицијата.

Додека тој ужива граѓаните го поставуваат   прашањето  каде е Претседателот?

22.05.2014 - 16:17
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега