ФОТО: И Кире Лазаров упати апел за помош на Србија и БиХ

Капитенот на македонската ракометна  реперзентација, Кире Лазаров ја поддржа акцијата за помош на луѓето кои натрадаа во поплавите во србија и БиХ. Тој се приклучи во донирањето на средства и од Барселона ги повика фановите да ја покажат својата хумана страна и да донираат на телефонските броеви.

Погледнете...

 

21.05.2014 - 12:18
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега