ФОТО: Ликот на ѓаволот се појави среде поплавите во Босна?

Среде поплавите бо Босна се појави ликот на ѓаволот! Како што пишуваат тамошните медиуми, ова најверојатно е некој знак, по страотните поплави кои оставија огромен број граѓани без покрив над глава и одземаа голем број човечки животи. Погледнете...

 

21.05.2014 - 11:57
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега