И старлетата Коко побара поддршка за Србија

Старлетата Коко на својот Твитер профил ги повика фановите да и помогната на Србија. 

- Моето срце е со Србија, од каде се моите баба и дедо. Да им помогнеме на загрозените од поплавите во овие тешки времиња, ве молам. Јас ќе сторам се што можам, напиша старлетата Коко.

 

21.05.2014 - 11:06
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега