ВИДЕО18+ : Не можеа да издржат - секс среде градскиот парк пред мајки со деца

Снимката е направена во едно мало место на брегот на Словенија. Младиот пар очигледно не можел да издржи па се решил задоволството да си го пружи среде градскиот парк и покрај тоа што околу нив имаше голем број луѓе, особено мајки со деца. 

13.05.2014 - 23:54
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега