ФОТО на денот: Бујно деколте го мотивира да го истрча скопскиот маратон

Кликнете на фотката за поголема верзија

Човеков има навистина добра мотивација на скопскиот маратон. Фотографијава коај се врти на социјалните мрежи е вистинско фото на денот, бар кога станува збор за скопскиот маратон

11.05.2014 - 12:52
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега