ФОТО: На маратонот оваа година најлесно се трча зад Катарина Ивановска

Катарина Ивановска и оваа година е дел од Скопскиот Маратон. Фоторепортерите и денеска ја ловеа низ скопските улици. Се чини дека околу неа е најубаво да се трча и оваа година. Фотографиите погледнете ги на Република

11.05.2014 - 12:29
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега