ФОТО: Црешите во Рамстор веќе не се 1350 денари по килограм - еве ја новата цена

ж

09.05.2014 - 23:43
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега