ВИДЕО: Ако сте мислеле дека „duckface“ е нешто страшна работа, размислете повторно!

Доколку на друштвените мрежи досега ве плашеле разни ликови со напучени усни, еве доказ дека има и полошо. Не знаеме како ова да го наречеме, но знаеме дека е језиво.

 

09.05.2014 - 20:14
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега