ФОТО: Поради овие брадавици се смеат фудбалерите на Манчестер Јунајтед

Фотографијата од свеченоста на клубот од „Олд Трафорд“, на која Ешли Јанг е со девојката, ги запали социјалните мрежи. Манчестер Јунајтед организираше свеченост по повод избор за играч на годината, а многу се зборуваше, и тоа шеговито, за придружничката на Ешли Јанг. 

Нико Пајк со својата драѓа дошол на прием во... па да ја наречеме неприкладен тоалет. 

Оваа двојка имаат две деца, а во прашање е љубов од детството, која во неколку наврати била прекината.

 

 

09.05.2014 - 19:13
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега